Twarde woski Color 2K 1,0 L Lanai 071

Twardy wosk olejny, nie zawierający VOC (lotnych związków organicznych) z szybkim czasem schnięcia oraz pełną odpornością chemiczną i mechaniczną po 24 godzinach.

producent: Overmat

kategoria: Twarde woski 2K Color

zastosowanie: w kolorze

kolor:

071
lanai


Pobierz w PDF:
Karta techniczna twarde woski Color 2K

Wybierz kolor

dostepność: brak

pojemność:

1 l

407.74 zł 453.05 zł
niedostępny

Opis

Twardy wosk Color 2K

FloorService Color Hartwachsöl 2K to dwuskładnikowy, wolny od rozpuszczalników, dostępny w wielu kolorach, szybko obciążalny olej podłogowy z krzemianami. FloorService Hartwachsöl 2K jest szybkoschnącym i nadającym się do szybkiego obciążenia twardym woskiem olejnym do użytku profesjonalnego. Ożywia oraz pogłębia naturalną strukturę i kolor powierzchni drewnianych poddanych jego działaniu. Pory pozostają otwarte, powierzchnia jest trwała i odporna na działanie wody (hydrofobowa). Produkt stosowany do wszystkich chłonnych powierzchni drewnianych wewnątrz budynku np. parkietów i desek podłogowych. Do stosowania jako system 1 lub 2 warstwowy.

Składniki:

Olej rycynowy wrząca żywica naturalna, izoparafiny, estry żywicy naturalnej, olej szafranowy, kaolin, glina, mikrofala, krzemionka, węglan cynku, osuszacze Co / Zr / Zn / Mn, pigmenty w zależności od koloru.

Sposób użycia:

Składnik A olejowosku przed użyciem bardzo dobrze wymieszać. Następnie należy dolać utwardzacz do składnika A i ponownie dobrze wymieszać. Powierzchnia musi być równomiernie wyszlifowana (ostatnie szlifowanie papierem o granulacji 120), sucha, czysta i nie pokryta kurzem. Produkt można nałożyć szpachlą lub wałkiem.

W przypadku nakładania szpachlą po 10-30 minutach nadmiar usunąć beżowym padem i od razu nałożyć w ten sam sposób drugą warstwę i jeszcze raz usunąć nadmiar beżowym padem. Najpóźniej po ok. 20 minutach wypolerować powierzchnię białym padem.

W przypadku aplikacji wałkiem (moherowy, krótki włos) produkt nałożyć jednokrotnie. Po 10-30 minutach nadmiar usunąć szpachlą ze stali nierdzewnej lub gumową ściągaczką. Następnie całą powierzchnię wyczyścić beżowym padem. Po ok. 20 minutach wypolerować białym padem.

Czas pracy po wymieszaniu obu składników to 4 godziny